Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kontakt

Aby zadać pytanie, dowiedzieć czegoś więcej na temat produktów TUW TUZ lub umówić się z naszym agentem skontaktuj się z jedną z placówek TUW TUZ lub wyślij do nas e-mail.

Centrala TUW TUZ
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

tel. (22) 534 56 00
fax (22) 534 56 15
email: centrala@tuz.pl
www: http://www.tuz.pl

DZIAŁ HANDLOWY
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
tel. (22) 327 60 00
fax (22) 327 60 01

 

JEDNOSTKI TERENOWE

Oddział w Warszawie
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa

tel. (22) 327 60 30
fax. (22) 327 60 33
warszawa@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Filia w Elblągu
ul. Grunwaldzka 2
82-300 Elbląg

tel.(55) 230 67 40
fax (55) 230 67 49
elblag@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Gdańsku
Al. Gen. Hallera 165
80-416 Gdańsk

tel. (58) 778 20 80
tel. (58) 320 89 61
fax. (58) 320 89 62
gdansk@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Łodzi
ul. Kopcińskiego 77
90-033 Łódź

tel (42) 633 40 29
fax (42) 633 40 43
lodz@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Olsztynie
ul. Lubelska 32
10-409 Olsztyn

tel. (89) 522 29 68
fax. (89) 522 29 69
olsztyn@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Filia w Opolu
ul. Ozimska 4
45-057 Opole

tel. (77) 402 12 38
fax (77) 441 05 04
opole@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Lublinie
ul. Mełgiewska 2
20-209 Lublin

tel. (81) 749 67 80
fax (81) 749 67 81
lublin@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Białymstoku
ul. Sienkiewicza 46
15-004 Białystok

tel. (85) 653 74 12
fax (85) 653 75 98
bialystok@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Szczecinie
ul. Śląska 9a-11
70-432 Szczecin

tel. (91) 311 60 60
fax (91) 431 47 30
szczecin@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Katowicach
ul. Sokolska 65
40-087 Katowice

tel. (32) 786 13 66
fax (32) 786 13 67
katowice@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Regionalne Biuro Likwidacji Szkód w Katowicach
(32) 786 13 60
(32) 786 13 65 – FAX.

Oddział w Poznaniu
ul. Dąbrowskiego 267
60-406 Poznań

tel. (61) 293 51 40
fax (61) 293 51 41
poznan@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Bydgoszczy
ul. Kaszubska 17
85-048 Bydgoszcz

tel. (52) 327 68 92
fax (52) 323 11 86
bydgoszcz@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Radomiu
ul. 1905 roku 1/9
26-600 Radom

tel. (48) 360 10 04
fax (48) 360 10 04
radom@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział we Wrocławiu
ul. Żmigrodzka 244
51-131 Wrocław

tel. (71) 758 62 80
fax (71) 758 62 81
wroclaw@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Krakowie
ul. Kamieńskiego 51
30-644 Kraków

tel. (12) 293 93 30
fax (12) 293 93 31
krakow@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń

Oddział w Rzeszowie
ul. Okulickiego 18
35–206 Rzeszów

tel. (17) 861 28 30
fax (17) 861 28 33
rzeszow@tuz.pl

Zakres obsługi: Zawieranie ubezpieczeń